Dodatkowa siedziba Novaform w Rotterdamie

29 sierpnia 2017

W ostatnich latach Novaform Deweloperzy tworzy coraz więcej projektów na zachodzie kraju. Aby optymalnie obsługiwać rynek w obszarze Randstad, Novaform otworzył 1 września 2017 roku dodatkowy oddział w Rotterdamie. To przybliża nas do rynku regionalnego i naszych obecnych projektów.

W nowym biurze, pod kierownictwem Edwina Kolkhuisa Tanke, działają Dyon van Aldenhoven (kierownik ds. rozwoju) i Niels van Ginkel (starszy deweloper projektu). Kierownicy handlowi Bert Simpelaar i Bas Haas działają zarówno z Eindhoven, jak i Rotterdamu. Oprócz Eindhoven Novaform działa również od kilku lat w Poznaniu w Polsce, a od czerwca 2017 roku istnieje także oddział niemiecki w Düsseldorfie.

Nowa rola Edwina Kolkhuis Tanke

Ze względu na wzrost liczby oddziałów zmienia się rola Edwina jako dyrektora generalnego w Novaform. Pozostaje odpowiedzialny za ogólne zarządzanie i działalność wszystkich oddziałów Novaform. Ponadto, wraz z Tonem van de Klokiem (dyrektor generalny KlokGroep), Haroldem van Rooijenem (dyrektor generalny Van de Klok) i Jeroenem van der Bronem (dyrektor finansowy KlokGroep), koncentruje się na dalszym rozwoju i ekspansji firm w ramach KlokGroep, którego częścią są Novaform i Van de Klok.

Aktualności
Deel dit verhaal