Biuro Novaform w Poznaniu

Novaform Polska poczekalnia z galerią na wejściu do biura

Okraglak9560HighRes

Novaform Polska - sala konferencyjna w biurze w Poznaniu

O Novaform

Świat nigdy nie stoi w miejscu, dlatego też ciągłe zmiany są częścią naszej wizji i mentalności. Projektujemy postępowo, na każdym metrze kwadratowym naszego terenu. Nigdy nie jesteśmy w tym sami. Partnerzy, doradcy, władze miast, korporacje, mieszkańcy okolicy i przyszli użytkownicy.

Twoja lepsza przestrzeń

Każdy ma swoją część w naszych projektach. Jesteśmy pełną pasji organizacją, która robi co mówi. Profesjonalni, dynamiczni, innowacyjni i nastawieni na zrównoważony rozwój. Do problemów i rozwoju rynku podchodzimy jak do wyzwań i szans. Jesteśmy kreatywni w wymyślaniu rozwiązań, które dostarczą optymalnego uzupełnienia i harmonizują z otoczeniem. Fundamentem jest nasza własna ekspertyza, ale i budowanie oparte na wiedzy i umiejętnościach naszej siostrzanej spółki KlokGroep

Novaform wraz z Van de Klok, Heilijgers i Adriaan van Erk Group jest częścią KlokGroep, decydującej finansowo firmy rodzinnej z ponad 100-letnim doświadczeniem w sektorze nieruchomości.

Historia Novaform
Projektujemy dla przyszłych pokoleń. Nasza historia zaczęła się w 1981 roku, kiedy Planoform rozpoczął działalność jako deweloper budynków użyteczności publicznej. W 2003 roku KlokHolding przejął firmę Planoform Zuid i zmienił jej nazwę na Novaform Vastgoedontwikkelars - Novaform Deweloperzy. Wewnątrz KlokHolding Novaform tworzy autonomiczną organizację z siedzibą w Eindhoven, Rotterdamie, Dusseldorfie (Niemcy) i Poznaniu (Polska). W roku 2023 przyszedł powiew świeżości, a wraz z nim KlokHolding przyjął nazwę KlokGroep, a dawne KlokGroep nazwane zostało Van de Klok. W obszarach polityki takich jak społeczna odpowiedzialność biznesu, zrównoważony rozwój, kapitałochłonne decyzje i rozwój produktów i formuł, działania dyrekcji Novaform i Van de Klok są skoordynowane z holdingiem.

Okraglak9560HighRes

Każdy ma swoją część w naszych projektach

Jesteśmy pełną pasji organizacją, która robi co mówi. Profesjonalni, dynamiczni, innowacyjni i nastawieni na zrównoważony rozwój. Do problemów i rozwoju rynku podchodzimy jak do wyzwań i szans. Jesteśmy kreatywni w wymyślaniu rozwiązań, które dostarczą optymalnego uzupełnienia i harmonizują z otoczeniem. Fundamentem jest nasza własna ekspertyza, ale i budowanie oparte na wiedzy i umiejętnościach naszej siostrzanej spółki KlokGroep

Novaform razem z Van de Klok stanowi część KlokGroep, finansowo dynamicznego przedsiębiorstwa rodzinnego z ponad 100-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości.

Nasz zespół

Novaform to zgrany zespół zaangażowanych, entuzjastycznych i kompetentnych pracowników. Siedziba polskiego oddziału firmy znajduje się w Poznaniu.