Dodajemy wartość do każdego metra - Novaform²

Novaform przedstawia naszą własną jednostkę miary.

Spraw, aby każdy metr kwadratowy był cenny

Wszyscy doświadczamy ograniczeń przestrzeni, w której żyjemy. Bardzo dobrze znamy wyzwania jakim musimy sprostać. Czujemy się odpowiedzialni za jak najlepsze wykorzystanie każdego dostępnego metra kwadratowego.

Patrzymy w przyszłość i widzimy, jak możemy dodać wartość do projektu. W ten sposób zwykły metr kwadratowy staje się Novaform²! Za pomocą tej jednostki miary chcemy mieć pewność, że dostępna przestrzeń życiowa jest wykorzystywana w sensowny sposób.

Ważnymi filarami naszej koncepcji są obszary tematyczne „Rozwój społeczny”, „Innowacja i projekt” oraz „Mieszkańcy i otoczenie”, którymi intensywnie zajmujemy się w każdym projekcie budowlanym.

Rozwój społeczny


Cyrkularność, urbanizacja i mobilność, ale również adaptacja, przystosowanie się do zmian klimatycznych i integracja. Nie spekulujemy na temat przyszłości, lecz zajmujemy się kwestiami ważnymi tu i teraz. Za pomocą Novaform² objaśniamy ważne kwestie społeczne i oddajemy ducha czasu.

Schets
Weezenlanden AI omgeving

Innowacje i projekt


Jesteśmy wizjonerami, pełnymi świeżych myśli we wszystkich warstwach społecznych. Novaform² jest dla nas jako firmy najbardziej dosłownym ucieleśnieniem innowacji. Nowatorskie techniki dotyczące architektury są dla nas nie tylko formami sztuki, ale też krytycznym spojrzeniem na jakość. Dzięki temu nasze projekty są ponadczasowe.

Mieszkańcy i otoczenie

O filozofii Novaform² mówimy dopiero wtedy, gdy widzimy, że projekt dodaje coś do otoczenia. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby mieszkańców, tak by móc sprostać ich oczekiwaniom. Dzięki temu możemy realizować innowacyjne i unikatowe projekty.

Novaform² tworzy przestrzeń i słucha (zmieniających się) potrzeb mieszkaniowych użytkowników końcowych.

Tworzymy otoczenie, które potrafi wytrzymać niejedne zmiany w czasie. Nie tylko dla przyszłych mieszkańców, ale również – i zwłaszcza – dla już istniejącego habitatu. Przyszłość zaczyna się teraz, od innowacyjnych projektów, które wnoszą coś i mają znaczenie dla codzienności. Novaform2 jest jednocześnie pionierem nowych idei i łącznikiem między nimi. Zbliża do siebie mieszkańców dzielnic i ludzi i bezproblemowo dostosowuje się do środowiska i rozwoju społecznego.

Wspólne budowanie przyszłości

Sensowny rozwój jest naszym głównym priorytetem. Pracujemy nie tylko dla ludzi, ale także z ludźmi. Wierzymy, że jeśli wszyscy coś zrobią i dorzucą swą małą cegiełkę do wspólnego dzieła, razem zbudujemy przyszłość, w której będzie miejsce dla każdego. Przyszłość, w której współistnieć będą zrównoważony rozwój, inkluzywność i gospodarka o obiegu zamkniętym, tworzące razem tygiel idei o specjalnym znaczeniu dla społeczeństwa.

Wykorzystanie Novaform² w projektach


Innowacyjne projekty w najszerszym tego słowa znaczeniu stanowią podstawę naszego istnienia. Jak również trwające badania nad rozwojem społecznym. Nie robimy tego z boku, ale wspólnie z mieszkańcami i środowiskiem oraz wszystkimi stronami zaangażowanymi w realizację.

Een nieuw project van Novaform Polska in het hart van Poznań
H

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wyślij mi e-mail lub zadzwoń.