Duże zainteresowanie N° 75 Coolsingel podczas Targów Mieszkaniowych w Rotterdamie

Nowy projekt budowlany N° 75 Coolsingel przyciągnął uwagę wielu potencjalnych mieszkańców podczas publicznej premiery na Targach Mieszkaniowych w Rotterdamie. To pierwszy dowód na to, że do miłośników modnego życia w Rotterdamie przemawia opcja mieszkania w tym miejscu.

Coolsingel jest jednym z najbardziej znanych miejsc w Rotterdamie. W 2018 roku rozpoczęto całkowitą metamorfozę, która przekształci Coolsingel w Fifth Avenue w Rotterdamie.

Przebudowa dodaje De Coolsingel zasłużonego uroku: obecna arteria zmienia się teraz w piękną promenadę, a stojące wzdłuż niej monumentalne budynki odzyskują świetność. Powstaje tu także przestrzeń dla imponującej, nowej architektury.

N° 75 Coolsingel to nowy projekt budowlany, w ramach którego w wyjątkowej lokalizacji powstaje 113 pięknych mieszkań. Mieszkania na sprzedaż i wynajem dla osób, które chcą żyć w otoczeniu kultowej architektury, luksusowych sklepów, małych butików i wszelkiego rodzaju rozrywek. Dla ludzi, którzy wiedzą, jakie bogactwa ma do zaoferowania dynamika miasta. Dla ludzi, którzy chcą intensywnie żyć.

Targi Mieszkaniowe w Rotterdamie były pierwszą okazją, aby poznać szczegóły tego projektu. Na stoisku N ° 75 Coolsingel zainteresowani goście mogli poczuć jak to jest wracać do domu na jednej z najbardziej “rotterdamskich” ulic miasta. Było to między innymi możliwe dzięki wizualizacji nowego budynku i jednego z apartamentów. Podczas wystawy ogłoszono również, że złożono wniosek o pozwolenie środowiskowe, które jest niezbędne do rozpoczęcia prac rozbiórkowych i budowlanych.

Aktualności
Deel dit verhaal