Kolejova 1 - Poznaj inwestycję w samym sercu miasta

W centrum Poznania przy ulicy Kolejowej powstaje nowa inwestycja i zapowiada się, że wielu oczaruje swoją architekturą. Planowana jest rewitalizacja obecnych w tej lokalizacji historycznych budynków oraz powstanie nowoczesnej dominanty architektonicznej pod postacią wieżowca mierzącego 55 metrów wysokości. Dzięki inwestycji okolica wzbogaci się o ponad 200 nowych apartamentów oraz lokale użytkowe.

W okolicy znajdziecie przestrzeń do rekreacji i aktywnego wypoczynku, a także wiele ciekawych miejsc, gdzie podadzą Wam pyszną kawę - niezależnie czy szukać będziecie przestrzeni tylko dla siebie, czy miejsca spotkań z przyjaciółmi. Łazarz to dzielnica tętniąca życiem, zapewniająca jednocześnie przestrzeń do oddechu w codziennym biegu.

#KolejNaLazarz to nasze hasło i tag w mediach społecznościowych, dzięki któremu pomożemy Wam odkryć niesamowite miejsca i historie związane z najbliższą okolicą inwestycji Kolejova 1. Odkrywajcie razem z nami niesamowity i niepowtarzalny klimat tego miejsca.

Inwestycja Kolejova 1 została zaprojektowana z myślą o połączeniu kwestii użytkowych i praktycznych, a przy tym nadaniu im pięknej, architektonicznej formy. Myśląc o zrównoważonym rozwoju dzielnicy Łazarz, a w szczególności o potrzebach jego obecnych i przyszłych mieszkańców położyliśmy nacisk na rozbudowę infrastruktury rowerowej na terenie inwestycji wyznaczając miejsca, gdzie powstaną parkingi rowerowe. Pragniemy wspierać tych, którzy świadomie decydują się na ten środek transportu - dla siebie i dla otoczenia w którym żyją. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mogli za to wygodnie korzystać z parkingu podziemnego.

Dzięki wyłączeniu dziedzińca z ruchu kołowego uzyskaliśmy bezpieczną i zaciszną przestrzeń. Tak spokojne i otoczone naturą miejsce w centrum miasta sprawi, że przyszli mieszkańcy będą mogli odetchnąć od codziennego biegu i ukryć się przed zgiełkiem miasta. W tym urokliwym miejscu otoczonym drzewami odnajdziecie zieloną enklawę - w samym sercu Poznania. Wspólnie z przyszłymi mieszkańcami stworzymy miejsce, w którym po prostu chce się zamieszkać.

Zamieszkaj w samym sercu miasta!
Dworzec kolejowy, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Galeria Avenida, Park Wilsona, Rynek Łazarski, Nocny Targ Towarzyski i jeszcze wiele, wiele więcej czeka na Ciebie w pobliży najnowszej inwestycji na ulicy Kolejowej w Poznaniu.

Tętno już przyspieszyło?
Trzymaj rękę na pulsie i obserwuj najnowsze informacje o inwestycji w mediach społecznościowych:
Facebook: @Kolejova1
Instagram: @kolejova1


Zobacz więcej na www.kolejova.pl

Aktualności
Deel dit verhaal