Novaform przebuduje “De Staal” w Delft

Po szczegółowej procedurze selekcji kolegium Delft przyznało sprzedaż miejskiego terenu przy Staalweg 1 firmie Novaform.

Lokalizacja przy Staalweg zostanie przebudowana w sposób, który idealnie łączy się z istniejącą już zabudową. Będzie to jednocześnie projekt nowatorski. Dzielnica mieszkalna połączona zostanie z przestrzenią dla początkującej, innowacyjnej działalności i z dużą ilością zieleni. Dzięki ikonicznemu wieżowcowi Delft zyska “bramę” do miasta po wschodniej stronie oraz dzielnicę mieszkalną dobrze zgraną z resztą miasta. Mieszkania są odpowiednie zarówno dla nabywających swoje pierwsze mieszkanie, rodzin z dziećmi, jak i dla jedno- lub dwuosobowych gospodarstw domowych z każdej grupy wiekowej.

Wieżowiec z ok. 124 apartamentami i 2500 m2 całkowitej powierzchni użytkowej, 3800 m2 całkowitej powierzchni gospodarczej, około 300 miejscami parkingowymi, 56 kawalerkami, 37 domami jednorodzinnymi w zabudowie szeregowej na kampusie i 55 domów wzdłuż kanału, z wejściem z poziomu ulicy - to wszechstronny plan, który zostanie zrealizowany w ciągu najbliższych lat.

Zobacz stronę internetową projektu De Staal!

Aktualności
Deel dit verhaal