Otwarcie placu zabaw i boiska na Naramowicach

We wtorek 21 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie placu zabaw i boiska do piłki nożnej na Naramowicach. Jako firma Novaform Polska realizująca inwestycję Nove Olendry zdecydowaliśmy się aktywnie wesprzeć Radę Osiedla Naramowice w organizacji wydarzenia. Na miejsce licznie przybyły rodziny z dziećmi, dla których przygotowano ciekawe atrakcje.

Wsparcie dla lokalnej społeczności

Jako firma deweloperska z radością wspieramy inicjatywy mieszkańców i lokalnych społeczności, które mogą pozytywnie wpłynąć na komfort i jakość życia. Z nowo otwartej inwestycji pełnymi garściami czerpać będą zarówno najmłodsi, jak i nieco starsi mieszkańcy osiedla Nove Olendry. Już wkrótce rusza sprzedaż trzeciego etapu tej inwestycji, dlatego wierzymy, że nowy obiekt jeszcze bardziej zwiększy możliwości w zakresie aktywności sportowej i rekreacji dla obecnych i przyszłych mieszkańców Novych Olendrów.

Uroczyste otwarcie placu zabaw i boiska do piłki nożnej

Mieliśmy niezwykłą przyjemność wspierać Radę Osiedla Naramowice w organizacji wydarzenia, podczas którego przewidziane było wiele atrakcji, a także konkursy z nagrodami. Na miejscu znajdowało się stanowisko z watą cukrową, po którą chętnie zgłaszali się zarówno najmłodsi jak i ich rodzice. Tego dnia nad Naramowicami przyjemnie grzało słońce, a słodki poczęstunek w postaci lodów naturalnych cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczestników wydarzenia. Jednym z kluczowych punktów programu był turniej piłki nożnej odbywający się na nowym boisku do street footballu.

Inicjatywa najmłodszych mieszkańców

Nowy plac zabaw i boisko do piłki nożnej powstało przy wsparciu miasta z inicjatywy najmłodszej części lokalnej społeczności. Grupa chłopców z Naramowic zaangażowała się w zbieranie podpisów na budowę tej inwestycji w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. Podczas uroczystości obecny był Pan Mariusz Wiśniewski pełniący urząd Zastępcy Prezydenta Miasta Poznania, który osobiście podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji inwestycji.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w organizacji wydarzenia, które przyniosło tyle radości lokalnej społeczności!

Aktualności
Deel dit verhaal