Sukces Novaform na Targach Mieszkań i Domów 2022

W miniony weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się Targi Mieszkań i Domów 2022. Nasz zespół zaprezentował nasze nowe projekty, a nasze designerskie stoisko zostało docenione przez jury konkursu Acanthus Aureus!

Targi Mieszkań i Domów 2022

Targi Mieszkań i Domów jest corocznym eventem, podczas którego deweloperzy z Poznania i okolic mogą zaprezentować swoją ofertę potencjalnym klientom.
Na tej imprezie nie mogło zabraknąć Novaform!

Nasz zespół przedstawił nie tylko ofertę mieszkań drugiego i trzeciego etapu Novych Olendrów, oraz planów dalszej rozbudowy naszego osiedla w Koninku, ale mogliśmy też nareszcie uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentować naszą najnowszą inwestycję, Kolejovą 1, mieszczącą się w samym sercu miasta Poznania.

Nasze stoisko targowe przyciągało interesującą ofertą, ale i pięknym i nowoczesnym designem samego stoiska. Zostało ono docenione nie tylko przez gości imprezy!

Nagroda dla Novaform

Przyznanie Novaform statuetki ACANTHUS AUREUS jest niewątpliwym sukcesem.

Statuetka ACANTHUS AUREUS to wyróżnienie przyznawane wystawcom, którzy najlepiej rozumieją w jaki sposób nowoczesny expo marketing buduje wizerunek firmy i jej wartość biznesową.

Jesteśmy z tego naprawdę dumni!

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w tych dniach na targach aby poznać naszą ofertę.
Jeśli jednak nie mieli Państwo możliwości spotkać się z nami w miniony weekend, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Zespół Novaform Polska

Aktualności
Deel dit verhaal