Udane rozpoczęcie sprzedaży pierwszych nowo wybudowanych nieruchomości ‘Landgoed in den Houte’

W środku parku w Noordwijkerhout deweloperzy Trebbe i Novaform realizują projekt ‘Landgoed in den Houte’. W miejscu o bogatej historii, w pobliżu wydm na plaży nad Morzem Północnym, powstaje w sumie około 700 mieszkań. W sobotę 7 września oficjalnie rozpoczęła się sprzedaż pierwszych 67 mieszkań w pierwszej fazie projektu ‘Landgoed in den Houte’.

Deweloper projektu Remco Raghunath z Trebbe wspomina udany początek sprzedaży: „Liczba osób, które zjawiły się podczas rozpoczęcia sprzedaży, przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Miło jest widzieć, że nasze plany zostały tak dobrze przyjęte, zarówno przez lokalnych mieszkańców, jak i zainteresowane strony. Jestem pewien, że szybko sprzedamy pierwsze 67 mieszkań, abyśmy około kwietnia przyszłego roku mogli rozpocząć budowę tej pięknej nowej dzielnicy mieszkalnej.”

Jedną z osób, które chciałyby tu mieszkać, jest pani Janssen. Od samego początku śledzi rozwój Landgoed in den Houte: „Ponieważ jestem bardzo zainteresowana tym projektem, szukałam dodatkowych informacji na temat pewnego rodzaju mieszkania. Ku mojemu zadowoleniu dowiedziałam się o rozpoczęciu sprzedaży, a następnie zarejestrowałam się na stronie internetowej jako zainteresowana mieszkaniem. Teraz muszę poczekać i trzymać kciuki, abym została wybrana. Dla mnie życie w tym miejscu jest wyjątkową okazją do powrotu do Noordwijkerhout. Tam są moje korzenie”.

67 domów z pierwszej fazy charakteryzuje się dużą różnorodnością. Od ogromnych posiadłości i przestronnych domów szeregowych po nowoczesne “domy magazynowe”. Są odpowiednie dla zróżnicowanej grupy docelowej: młodych, starszych, kupujących swoje pierwsze mieszkanie, przeprowadzających się. W skrócie: Landgoed in den Houte oferuje coś dla każdego. Pod względem architektury domy idealnie pasują do historycznego charakteru osiedla i stojących tu budynków. Po dodaniu do tego komfortu i obecnej trwałość, otrzymujemy w 100% przyszłościowy, bezgazowy i wykończony przy użyciu luksusowych materiałów dom, który dzięki różnym dostępnym opcjom można w pełni dopasować do swoich potrzeb.

Landgoed in den Houte, dzięki zachowaniu lub przywróceniu wyjątkowych aspektów posiadłości i dodaniu do nich funkcji mieszkaniowej, staje się atrakcyjną i pożądaną lokalizacją.

Rozpoczęła się sprzedaż pierwszych domów w Landgoed in den Houte. Czy chcesz poczuć atmosferę Landgoed in den Houte? A może interesuje Cię nieruchomość w tej lub jednej z późniejszych faz? Zajrzyj na stronę projektu Landgoed in den Hout i zarejestruj się. Dowiesz się wtedy jako pierwszy o postępach prac.

Aktualności
Deel dit verhaal