Kolejova1 - Inwestycja w sercu Poznania
Kolejova1 - Inwestycja w sercu Poznania
Kolejova1 - Inwestycja w sercu Poznania
Kolejova1 - Inwestycja w sercu Poznania

Kolejova1, Poznań

PlanowaneCentrum miastaRenowacja

Kolejova1 to niezwykła i niepowtarzalna inwestycja, powstająca w samym sercu Poznania. Łączy w sobie nowoczesność, zachowując przy tym niezwykłe odwołania do bogatej historii tego miejsca i zachowując unikatowy klimat Łazarza. Jest to niepowtarzalna inwestycja, która obejmuje także renowację wyjątkowych elementów architektonicznych tej lokalizacji. Zapoznaj się z historią i możliwościami jakie może dać Ci zamieszkanie na ulicy Kolejowej!

Niezwykłe otoczenie

Łazarz jest dzielnicą dobrze znaną z bogactwa architektury, wielu historycznych i nadających dzielnicy jej wyjątkowego klimatu miejsc i budynków.

Zachwyć się sercem Poznania

Bliskość centrum sprzyja spontanicznym spotkaniom z przyjaciółmi, wyjściom do restauracji, kina czy teatru. Dodatkowym atutem jest dostęp do infrastruktury i sieci komunikacji miejskiej oraz kolejowej.

Wszystko czego potrzebujesz w zasięgu ręki

Przedszkola, szkoły, uczelnia wyższa i kampus uniwersytecki, urzędy, placówki bankowe, kawiarnie i restauracje, stacja benzynowa, poczta, przychodnie, apteki – tu wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Pozytywna energia

Kolejova1 jest miejscem, w którym najważniejsi są ludzie, niesamowita architektura i odwołania do niezwykłej historii tego miejsca. Kolejova1 jest rozwiązaniem idealnym dla entuzjastów miejskiego stylu życia i wyjątkowego designu.

Architekt
Lab3 Architekci