Wszystkie projekty

SVARAN - Nowe centrum Swarzędza, Swarzędz

PlanowaneCentrum miastaWiele etapówBudowane od podstaw

BUDUJEMY NOWE CENTRUM SWARZĘDZA
Inwestycja w Swarzędzu, realizowana jest pod nazwą SVARAN, nawiązującą do wsi Swarancz, o której pierwsze wzmianki pojawiły się w 1366 roku, a w jej miejscu znajduje się dzisiejszy Swarzędz. SVARAN to projekt wieloetapowy, a rozpoczęcie budowy pierwszego etapu planowane jest na przełomie 3 i 4 kwartału 2024 roku.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA
Przyszli mieszkańcy będą mieli przyjemność korzystania z bliskości wszelkich kluczowych usług, zaledwie kilka kroków od swojego miejsca zamieszkania. Deweloper planuje stworzenie zielonego dziedzińca
otoczonego lokalami usługowymi znajdującymi się w parterach budynków mieszkalnych, co z pewnością wpłynie na komfort codziennego życia. Deweloper przywiązuje dużą wagę do ekologicznych rozwiązań na
realizowanych inwestycjach. Również w ramach inwestycji SVARAN kluczowe są takie aspekty jak retencja wody, termoizolacja budynków, zielone dachy i fotowoltaika.

Na wygodę przyszłych mieszkańców wpłynie także dobrze rozwinięty transport publiczny zapewniający sprawną komunikację w Swarzędzu, a także dojazd do Poznania.

Jednym z kluczowych atutów inwestycji jest bliskość natury i miejsc do aktywnego wypoczynku. W niedalekiej odległości znajduje się Jezioro Swarzędzkie oferujące liczne możliwości do spędzania czasu na świeżym powietrzu.