Nove Olendry
Nove Olendry
Nove Olendry
Nove Olendry
Nove Olendry
Nove Olendry
Nove Olendry
Nove Olendry
Nove Olendry
Nove Olendry
Nove Olendry

Nove Olendry, Poznań

W budowieMiastoWiele etapów

Nove Olendry to niepowtarzalna inwestycja, powstająca na poznańskich Naramowicach. Łączy w sobie nowoczesność i funkcjonalność. To miejsce z klimatem, w którym chce się zamieszkać. Wizytówką Novych Olendrów jest unikatowa zewnętrzna elewacja z mineralnej płytki klinkierowej oraz ekologiczne rozwiązania. Do realizacji inwestycji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały gwarantujące wyjątkowy komfort i jakość życia. Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż i przekonaj się, że na Novych Olendrach chce się mieszkać.

Wypoczynek

Rezerwat Żurawiniec, Góra Morasko, wybrzeże Warty, Nadwarciański Szlak Rowerowy, leśniczówka, stawy rybne i wiele innych. To miejsce stworzone dla osób, które lubią aktywny wypoczynek i kochają spędzać czas na świeżym powietrzu.

Blisko centrum

Bliskość centrum sprzyja spontanicznym spotkaniom z przyjaciółmi, wypadom na zakupy, do kina czy teatru. Dodatkowym atutem jest łatwy dostęp do infrastruktury i sieci komunikacji miejskiej – przystanki autobusowe oraz trasa Poznańskiego Szybkiego Tramwaju, a także do planowanej ulicy Nowej Naramowickiej

Wszystko na wyciągnięcie ręki

Przedszkola, szkoły, uczelnia wyższa i kampus uniwersytecki, urzędy, placówki bankowe, kawiarnie i restauracje, stacja benzynowa, poczta, przychodnie, apteki – tu wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Pozytywna energia

Nove Olendry to miejsce, w którym najważniejsi są ludzie, przestrzeń i tradycja. Przyciągają entuzjastów miejskiego stylu życia i nowoczesnego designu.