De Bankier Tilburg
De Bankier Tilburg
De Bankier Tilburg

De Bankier, Tilburg

OdniesienieProjekty na terenie Niderlandówinnowacje
53 apartamenty do wynajęcia, 65 apartamentów na sprzedaż, przestrzeń handlowa i parking.

Już od ponad 65 lat przy Sportlaan, w sercu Tilburga, mieści się budynek banku Van Mierlo & Zoon. Od dłuższego czasu nie pełni on już swojej pierwotnej funkcji. Jednak, gdy coś się kończy, pojawia się przestrzeń na nowe możliwości. W tym pięknym miejscu wzniesie się De Bankier: 76-metrowy wieżowiec z luksusowymi apartamentami w centrum Tilburga.

Onderaanzicht ingezoomd de bankier

De Bankier

Kompleks będzie wyposażony w zbiorową pompę ciepła dla ogrzewania i chłodzenia apartamentów oraz zapewnienia ciepłej wody. De Bankier będzie się składał z parteru obejmującego około 1.100 m2 powierzchni handlowej (z której większa część, około 675 m2, mieści się w pierwotnym budynku banku Van Mierlo & Zoon). Na kolejnych poziomach znajdzie się około 118 luksusowych apartamentów z zapierającym dech w piersiach widokiem. W ten sposób De Bankier znów stanie się punktem charakterystycznym, który ożywi róg Spoorlaan i Magazijnstraat.

Bankier będzie składał się z cokołu z około 1100 m2 powierzchni handlowej (z czego zdecydowana większość, około 675 m2, będzie zlokalizowana w oryginalnym budynku banku Van Mierlo & Son) z około 118 luksusowymi apartamentami miejskimi powyżej z bezcennym pogląd. Dzięki temu De Bankier ponownie stanie się uderzającym punktem orientacyjnym na rogu Spoorlaan i Magazijnstraat, a żywotność powróci do tego rogu.

Na program luksusowych apartamentów miejskich składać się będzie około 53 mieszkań na wynajem (od 60 do 105 m2 powierzchni mieszkalnej) oraz około 65 mieszkań własnościowych (od 60 do 255 m2 powierzchni użytkowej).

W nadchodzącym okresie projekt De Bankier, który jest wspólnym opracowaniem CRA Vastgoed B.V. i Novaform Real Estate Developers B.V., zostaną dokładniej omówione.

Architekt
Diederen Dirrix
Wykonawca
Snijders Ingenieuwsgroep
projects_detail_page_director
Novaform Vastgoedontwikkelaars
projects_detail_page_installation_consultant
Nieman Raadgevende Ingenieurs i.s.m. OSH