De Staal w Delft, zdjęcie impresyjne artysty z daleka
De Staal w Delft, środowisko wrażeń artysty
De Staal w Delft, zdjęcie środowiskowe
De Staal w Delft, wrażenie artysty na wodzie
De Staal w Delft, widok z przodu wrażenia artysty
De Staal w Delft, zdjęcie środowiskowe 2
De Staal w Delft, zachód słońca wrażenie artysty
De Staal w Delft, zdjęcie środowiskowe 3

De Staal , Delft

Projekty na terenie NiderlandówPrzedmieściaRozwój społecznyInnowacje i projektymieszkańcy i otoczenieRozbiórkaBudowane od podstaw
180 apartamentów, 2500 m2 powierzchni handlowej, 3800 m2 powierzchni gospodarczej, 300 miejsc parkingowych i 92 mieszkań

Zespół Novaform został wybrany do przebudowy Staalweg w Delft.

Lokalizacja przy Staalweg zostanie przebudowane w sposób, który idealnie łączy się z istniejącą zabudową. Będzie to nowatorski projekt. Dzielnica mieszkalna połączona zostanie z przestrzenią dla początkującej, innowacyjnej działalności i z dużą ilością zieleni. Dzięki ikonicznemu wieżowcowi Delft zyska “bramę” do miasta po wschodniej stronie oraz dzielnicę mieszkalną dobrze zgraną z resztą miasta. Mieszkania są odpowiednie zarówno dla nabywających swoje pierwsze mieszkanie, rodzin z dziećmi, jak i dla jedno- lub dwuosobowych gospodarstw domowych.

Wieżowiec z ok. 124 apartamentami i 2500 m2 całkowitej powierzchni użytkowej, 3800 m2 całkowitej powierzchni gospodarczej, około 300 miejscami parkingowymi, 56 kawalerkami, 37 domami jednorodzinnymi w zabudowie szeregowej na kampusie i 55 domów wzdłuż kanału, z wejściem z poziomu ulicy - to wszechstronny plan, który zostanie zrealizowany w ciągu najbliższych lat. Piękny projekt, z którego Delft może być dumne.

Od pierwszego momentu przygotowań zaangażowano mieszkańców, lokalne społeczności i władze miasta w konsultacje społeczne. Dzięki temu udało się wypracować projekt spełniający potrzeby wszystkich stron.

Referencje: Miasto Delft, kierownik projektu pani F. Bulut i/lub radna pani K. Schrederhof

Architekt
DuCroq & van Zutphen Architecten Rijswijk
projects_detail_page_director
Novaform Vastgoedontwikkelaars
Realizacja
Novaform Vastgoedontwikkelaars
Zakończenie
Oczekiwany w połowie 2023