Wijhof - fase 2 Tilburg
Wijhof - fase 1 en fase 2 Tilburg, Ścieżka rowerowa
Wijhof - fase 2 Tilburg, widok z tyłu
Wijhof - fase 2 Tilburg, zdjęcie z parteru
Wijhof - fase 1 en fase 2 Tilburg, widok z tyłu
Wijhof - fase 2 Tilburg, widok z tyłu od lewej
Wijhof - fase 1 en fase 2 Tilburg, widok z tyłu od prawej
Wijhof - fase 2 Tilburg, widok z przodu domów po prawej stronie
Wijhof - fase 2 Tilburg, przedni widok
Wijhof - fase 2 Tilburg, widok z przodu od prawej
Wijhof - fase 1 en fase 2 Tilburg, pociąg
Wijhof - fase 2 Tilburg, widok z przodu białych domów po prawej stronie
Wijhof - fase 2 Tilburg, domy z parkingiem

Wijhof - faza 2, Tilburg

OdniesienieProjekty na terenie NiderlandówObrzeża miastaInnowacje i projektymieszkańcy i otoczenieBudowane od podstaw
22 czteropoziomowe mieszkania

Wijhof faza 2 jest położony na obrzeżach dzielnicy Witbrant West w Tilburgu, która jest częścią Reeshof. Witbrant-West to obszar wokół stacji Reeshof. Po ukończeniu projekt Wijhof faza 2 będzie liczył 22 czteropoziomowe mieszkania, które idealnie nadawać się będą zarówno do mieszkania jak i pracy z domu.

Każde mieszkanie można urządzić według własnego uznania. Są one zaprojektowane tak, by zaoferować mieszkańcom jak najwięcej możliwości dopasowania ich do swoich życzeń - na teraz i w przyszłości.

Elewację stanowią pomalowane na jasno cegły i poziome linie. Ważnymi elementami są wejścia do domów i okna z wypukłą ramą okienną. Wychodzące na południe tylne fasady mają szary kolor, by stworzyć kontrastującą elewację. Na zabudowę składa się pas domów biegnący równolegle do torów. Na tyłach inwestycji znajduje się dziedziniec, niedostępny dla samochodów. Dzielnica wokół projektu jest obszarem o ograniczonym ruchu samochodowym, przez co wjeżdżają tam wyłącznie prywatne pojazdy mieszkańców.

Mieszkańcy mają możliwość parkowania przed swoim domem. Istnieje również możliwość wyboru domu z garażem. Osiedle jest zielone i znajduje na nim wiele placów zabaw.

W Wijkhof faza 2 to mieszkaniec jest w centrum uwagi. Mieszkania są elastyczne, jeśli chodzi o aranżację i rozbudowę. Przyszli mieszkańcy sami określają, jaki rozkład pomieszczeń najbardziej im odpowiada. Stworzono cztery podstawowe typy mieszkań, każde z własnym stylem. We współpracy z Piet Klerkx Novaform oferujemy również pakiety całościowe, w których za korzystną cenę można zakupić od razu pełne wyposażenie.

Architekt
Mulder Blauw Architecten
Wykonawca
Bolwerk Weekers
projects_detail_page_director
Novaform Vastgoedontwikkelaars
Realizacja
Huybregts Relou